Takı Tasarım Modelleri

Tasarım modeller her zaman dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Özellikle kıyafetlerin tamamlayıcı parçası olan takılar özel olarak tasarlandığında kişiler kendilerini özel hissederek bu parçalara daha çok önem vermektedirler. Tasarım ürünlerin alıcısı her zaman daha fazla olmuştur. Takı tasarımında genellikle geometrik ve asimetrik desenler ön plana çıkmaktadır. Hayvan desenlerinin de sık sık kullanıldığı takılar kişiye özel simgeler ile birleştirildiğinde ortaya oldukça farklı tasarım ürünler çıkmaktadır. Takıtasarım modelleri özellikle kişiye özel bir şeyler içermelidir. Bu şekilde alıcıyı kendine çeken modeller yapabilirsiniz.

Kişiye Özel Harf Takılar

Kişiye özel denildiğinde günümüzde akla gelen ilk takı modeli harf kolyelerdir. Harf kolyeler alıcılar tarafından odlukça beğenilmiş ve yıllardır rövanştadır. İnsanlar isimlerinin baş harfini taşıyarak kendilerini daha özel hissederler. Bu tarz harf takılara farklı desenler ve farklı dokunuşlar katarak daha da özel tasarımlar ortaya koyabilirsiniz. Takı tasarım modelleri arasında odlukça sevilen bu harf tasarımlar artık yüzük ve bilekliklere hatta şahmeranlara da uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra kişiler harf yerine isimlerinin yazılı olduğu takıları da çok fazla kullanmaya başladılar. Kişinin isminin doğum tarihinin ya da sevdiklerinin isimlerinin yazılı olduğu künyeler kadınlar tarafından çok ilgi görmektedir. Bu şekilde farklı ama kişiye özel hissettirecek fikirler günümüzde çok tutulmaktadır.

Tasarım Durum Bileklikleri

Son zamanların trendi haline dönüşen durum bileklikleri de oldukça güzel bir tasarım örneğidir. Şans, aşk, para gibi durum yazılarının yazılı olduğu bileklikler kişilere özel hissettiren tasarımlardandır. Bu durum bileklikleri gibi renkli ip bileklikler de çok fazla tercih edilmektedir. Renklerin anlamlarına göre alıcıyı cezbeden bu bileklikler de oldukça fazla alıcı bulmuştur. Bu tarz takı tasarım fikirleri ile kendinize bir müşteri potansiyeli oluşturabilirsiniz. Takı tasarım modelleri çok güçlü olmasa da bir anlamı olduğu zaman alıcıları da artmaktadır. Tasarımlarınıza bir hikaye oluşturduğunuzda kısa sürede alıcı bulacaksınızdır.  Bu şekilde alıcıların dikkatini çekeceksinizdir.

Takı Tasarımı Modelleri Toptancılar

Takı tasarım modelleri için mutlaka toptancıları ziyaret etmelisiniz. Toptancılarda ummadığınız kadar çok takı modelini bir arada bulacaksınız. Özellikle piyasa değerinin altında satışlar geçekleştirdikleri için toptancılardan yapacağınız alış verişler çok daha karlı olacaktır. Takı tasarım modelleri çeşitliliği konusunda bir toptancıya gittiğinizde her tarz müşteriye hitap edecek kadar çok çeşidi bir arada göreceksinizdir. Özellikle belli bir müşteri portföyünüz var ise uygun toptancıya giderek müşteri tarzınıza uygun pek çok ürünü uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Takı tasarım modelleri için toptancılar büyük markaların tasarım ürünlerinin imitasyonlarını da satmaktadırlar. Bu şekilde marka tasarım takılarını da uygun fiyatlara alarak müşterileriniz ile buluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra ithal ürün seçenekleri ile de farklı modelleri toptancılarda bulabilirsiniz. Tasarım takıları daha uygun fiyatlara alarak güzel karlar elde edebilirsiniz. Toptan alımlar her zaman satıcı için daha avantajlı bir yöntemdir.

© 2017 İlgim Aksesuar. All Rights Reserved