Özel Tasarım Takılar

Kadınların vazgeçilmez tamamlayıcılarından olan takılar şık ve modern görünümleri ile günümüzde çok daha minimalist çizgilere sahipler. Özellikle kişiye özel tasarımlar ile sizin çizginizi yakalayan takı seçimleri ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Özel tasarım takılar kişinin tarzını yansıtan özel dokunuşlara sahiptir. Özellikle sizin şıklığınızın yanı sıra enerjinizi de tamamlayarak bütün bir görüntü oluşturmalıdır. Tasarım takılarınız ile kendinizi çok daha özel hissedeceksiniz. Kombinlerinize renk ve hareket katacak tasarımları tercih ederek daha cool bir görünüm elde edebilirsiniz. Fresh bir görünüm elde etmek için çok daha basit özel tasarım harf küpeler ve kolyeleri tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Kolye Tasarımları

Kıyafetlerinizin tamamlayıcı parçalarından biri olan kolyeler ile zarif bir çizgi yakalamak için özel tasarım harf kolyeleri tercih edebilirsiniz. Kendinizi özel hissedeceği bu tasarım harf kolyeler ile hem günlük hayatınıza ışıltı katacaksınız hem de iş hayatınız da daha elegant bir görünüme ulaşacaksınız.  Özel tasarım takılar her zaman dikkat çekmenize yardımcı olur. Özellikle günlük hayatınızda sıradan bir görünüm çizmek yerine bu tarz tasarım kolye seçimleriniz ile parlayabilirsiniz. Özel tasarım harf kolyeler yerine tek taş kolye seçimleriniz ile de ışıltılı bir görünüm elde edebilirsiniz. Sade bir kombin oluşturarak sadece dikkati kolyenizin ışıltısına çekebilirsiniz.

Retro Takı Şıklığı

Klasik bir görünümden sıkıldıysanız Retro takılara geri dönüş modasını kullanabilirsiniz. Elinizde olan geçmiş yıllardan kalma eski takılarınızı Retro şıklığı ile değerlendirebilirsiniz. Özel tasarım takılarınızı satın almak yerine kendiniz de eski model takılarınızı Retro parçalar ile birleştirerek değerlendirebilirsiniz. Özellikle bohem tarzı uzun çoklu kolyeleri kullanarak olduğunuzdan çok daha dikkat çekici görünebilirsiniz.  Özel tasarım takılar için otantik parçaları da tercih edebilirsiniz. Otantik işlemeli kolyeler sade fakat dikkat çekicidir. Bu şekilde sadece günlük hayatınızda değil aynı zamanda iş hayatınızda da otoriter ve havalı görüneceksinizdir.

Doğala Dönüş Cam Takılar

Şıklık sadece ışıltılı görünümler ile elde edilmez. Doğal bir görünüm ile de dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Doğal cam işlemeli kolye ve yüzük aksesuarları kullanarak sade bir parıltıyı kolaylıkla elde edebilirsiniz. Özel tasarım takılar için bu doğal taşlardan ve camdan yapılmış kolye, yüzük seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. El işçiliği takılar ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.  Ayrıca burçlara özel tasarlanmış kolye seçimleriniz ile de kendinize has bir şıklık yaratabilirsiniz. Burcunuzun gücünü takılarınızda gösterebilirsiniz. Özellikle burç simgesinin kullanıldığı kolye seçimleriniz ile sade ama karakter sahibi kombinler oluşturabilirsiniz. Özel tasarım takılarınızı hem günlük hayatınızda hem de özel geceler de kullanarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Havalı, sade ve şık bir görünümü aynı anda elde edebilirsiniz.  Bu şekilde olduğunuzdan çok daha ışıltılı bir görünüm elde edeceksiniz. Özel tasarım takılar ile artık kendinizi çok daha güçlü ve kadınsı hissedeceksiniz.

© 2017 İlgim Aksesuar. All Rights Reserved