Otantik Takı Modelleri

Kıyafetlerin tamamlayıcı aksesuarı olan takılar ile çok sade ve günlük bir kıyafeti bile şık bir tercih haline dönüştürebilirsiniz. Özellikle kadınlar için takı çok önemlidir. Kadınların takı tercihleri sadece tarzlarını değil aynı zamanda karakterlerini de ortaya koymaktadır. Özellikle son dönemlerde otantiktakı modelleri oldukça ilgi görmektedir. Daha çok eskiye yönelik simgelerin ve figürlerin yer aldığı kolye ve yüzükler kadınlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Sadece kadınlar değil erkeklerde otantik bileklik ve yüzükleri daha çok tercih eder olmuşlardır.  Otantik erkek ürünleri genellikle doğal taşlardan yapılmış bileklikler ve Osmanlı tuğrası bulunduran yüzüklerdir. Son zamanlarda bu bileklikler çok rağbet görmektedir. Özellikle saatler ile beraber kullanıldığında bu bileklikler oldukça şık bir görünüm oluşturmaktadır.

Kadınlar İçin Otantik Takı Modelleri

Kadınlar takı konusunda erkeklere göre daha seçicidir. Özellikle son zamanlarda otantik ürünlere olan ilgi giderek artmıştır. Otantik kolyeler, bilekliler, yüzükler sade bir kıyafet ile kullanıldığında anında patlar ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar. Otantik kadın takıları özellikle boncuklu ve sallanan daha çok salaş ir görünüm oluşturan takılardır. Özellikle otantik desenli kumaşlar ile birlikte birleştirilmiş bileklik ve kolyeler kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Otantik takı modelleri arasında en çok ilgi göreni de bu parçalardır. Otantik takıları sadece günlük tarzınız ile değil özel gecelerde şık abiyeler ile de kolaylıkla kullanabilirsiniz. Osmanlı figürleri baskılı olan daha çok gümüş şıklığında takılar tercih ettiğinizde otantik şıklığı yakalamış olacaksınız.

Otantik Enerjisi

Otantik ürünler her zaman herkese hitap etmese dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlarlar. Özellikle renkli görüntüleri ile anında fark edilir ve yüksek bir enerjiye sahiptirler. Bu renkli görünüm sizlinde enerjinizin yükselmesini sağlayacaktır. Otantik takı modelleri ile farklı bir tarz elde edebilirsiniz. Bu tarzınızı bir karaktere dönüştürebilirsiniz. Otantik giysiler ile tarzınızı tamamlayacaksınızdır. Otantik takıları toptan alımlarda çok daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Otantik ürünlerin fiyatları diğer takılara nazaran biraz daha maliyetli olmaktadır. Bu yüzden toptan alımlar çok daha uygun fiyatlı olacaktır.

© 2017 İlgim Aksesuar. All Rights Reserved