Küpe Modelleri

Kıyafetlerin göz alıcı parçası olan küpeler oldukça farklı modeller ile tarzınızı tamamlıyor. Oldukça basit bir kombini bile bir küpe ile çok şık bir hale kolaylıkla getirebilirsiniz.  Özellikle kurtarıcı bir parça olan küpeler sizlerin şıklığına şıklık katacak çok fazla modele sahip. Tek taş pırlanta küpeleri her kıyafetiniz ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. İsterseniz günlük spor kıyafetlerinizde isterseniz de şık abiye modellerde bu küçük küpeleri kullanarak ışıltılı bir görünüm yaratabilirsiniz. Küpe modelleri her tarza uygun olacak şekilde farklı çizgilere sahip, trendlere uygun tasarlanmaktadır. Günlük bir ışıltı yerine gösterişli ve havalı bir tarzı tercih ediyor iseniz büyük ve taşlı küpeleri tercih ederek dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Yaz Şıklığına Uygun Hasır Küpeler

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte daha cool ve fresh bir görüntü yaratmak isteyen kadınlar özellikle hasır küpe modellerini tercih edebilirler. Hasır küpe modelleri sizleri sade bir şıklığa götürecek. Yaz aylarında sahil havasını kulaklarınızda taşıyacaksınız. Ayrıca deniz kabuğu kullanılarak tasarlanmış küpeleri de tercih ederek yaza ayak uydurabilirsiniz. Olabildiğince ince tasarlanmış ürünler ile kendinizi daha özel ve güzel hissedeceksiniz. Hasır küpe modelleri tarzınız değil ise ince ışıltılı sallanan küpeler ile de farklı bir hava kazanabilirsiniz.

Bohem Tarzı Küpeler

Takı tasarımları o kadar geniş bir yelpazeye sahiptir ki aradığınız her tarzda ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Tarzınız daha çok salaş ve bohem ise sallanan tülü ve boncuklu küpeleri tercih edebilirsiniz. Küpe modelleri yavaş yavaş eskiye dönüldüğünden Retro modeller de çok ilgi görmektedir. Özellikle 90ların halka küpeleri bu sıralar oldukça rövanşta. Sallanan küpelerin daha modern ve zarif modellerini tercih ederek günlük bir şıklık yakalayabilirsiniz. 90lardaki büyük halka küpeler yerine daha küçük ve asimetrik değişik küpeleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu halka küpelerin boncuklu modellerini de yaz aylarında tercih ederek sahil havası katabilirsiniz. Renkli boncukları küpe tasarımlarında sık sık göreceğimiz yaz aylarında, bu tarz modeller kullanarak sizde kombinlerinizi renklendirebilirsiniz.

Çiçek Tasarımlı Bahar Küpeleri

Doğadan esinlenerek tasarlanmış olan çiçek figürlü büyük küpeler de çok fazla ilgi görmekte. Özellikle baharında gelmesi ile birlikte kullarda görülen bu çiçek figürlü küpeler size renk katacak. Günlük kombinleriniz de bu küpeleri kullanarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Küpe modelleri olarak bu sene sık sık doğal ürünler görmek mümkün. Özellikle tüy, deniz kabuğu, doğal taşlar gibi farklı dokunuşlara sahip küpeler oldukça ilgi görmekte. Bu küpeleri sadece günlük hayatınız da değil özel günlerde de rahatlıkla kullanarak zarif görünümler elde edebilirsiniz. Kendi tarzınıza en uygun olan küpe modelini bularak stilinizi tamamlayabilirsiniz. Spor bir tarza sahipseniz daha çok küçük ve ışıltılı modelleri tercih edebilirsiniz. Daha çok gösteriş ve ihtişam istiyorsanız olabildiğince büyük parlak küpe modellerini kullanabilirsiniz.


© 2017 İlgim Aksesuar. All Rights Reserved